استند رول آپ نمایشگاهی

استند رول آپ نمایشگاهی

استند رول آپ

از سازه های نمایشگاهی که به معنای واقعی خاصیت پرتابل بودن را برای ما در ذهن تداعی می کند همین رول آپ استند است . بی شک در زمان کار با این استند نمایشگاهی تمام افردا راحتی کار با آن را تصدیق می نمایند.

احتمالا نصب آن برای شما کمتر از دو دقیقه به طول می انجامد.

اقسام و انواع استند رول آپ:

  • رول آپ ثابت

  • رول آپ گردان

  • رول آپ دوطرفه

  • رول آپ پایه پهن

توضیحات هر یک از انواع یاد شده در صفحات مربوطه آورده می شود ، اما باید این نکته را یادآور شویم که تمامی آنها در سایزهای مختلف با متریال ساخت گوناگون می باشد کیفیت ساخت در آن متفاوت است لذا پیشنهاد ما خرید یک بار و استفاده چند بار است خب طبیعی است وقتی از رول آپ بهتری که کیفیت سازه آن مرغوب تر است استفاده می کنید تعداد بیشتری از آن بهره برداری میکنید.

در شرکت پرنیان نقره ای سعی در ارائه بهترین کیفیت برای شما را داریم.

اما بهتر است متذکر این نکته شویم که سازه مطلوب تنها دلیل موفقیت در انتخاب رول آپ نیست ، چاپ مناسب و حرفه ای میتواند این استند نمایشگاهی شما را به بهترین شکل ممکن در معرض نمایش قرار دهد طوری که اگر کیفیت چاپ نامطلوب باشد احتمالا رنگ هایی که مد نظر شما بوده بر روی آن چاپ نشده و نوشته ها کمی حالت مات به خود میگیرند اما شرکت پرنیان نقره ای با بهره گیری از چاپ عالی با کیفیت هشت رنگ این اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد که در کنار رول آپ استند با کیفیت ساخت بالا یک چاپ فوق العاده نیز داشته باشید.

قیمت رول آپ :

قیمت سازه رول آپ در پرنیان نقره ای از 60 هزار تومان می باشد تا حدود 120 هزار تومان که بسته به نوع و قابلیت های آن متفاوت است.

خرید و فروش رول آپ استند :

خرید و فروش رول آپ و تجهیز آن در این شرکت از تخصص های اصلی ما بوده و با دارا بودن همیشه موجودی انبار از این سازه یا استند دوست داشتنی خیال مصرف کنندگان خود راحت کرده ایم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *