میز کانتر نمایشگاهی استند پرتابل

میز کانتر نمایشگاهی استند پرتابل

میز کانتر نمایشگاهی

استند کانتر از اجزای لاینفک در غرفه های نمایشگاهی است . نصب آسان این سازه نمایشگاهی از مزیت های اصلی است که می توان برای آن قائل شد. مطمئن هستم شما در نمایشگاه های مختلف حضور داشته اید پس تصدیق می کنید هیچ غرفه ای بدون میز کانتر نمایشگاهی شکل و شمای غرفه را به خود نمی گیرد  . پس اگر به فکر برپایی یک غرفه هستید حتما در نظر داشته باشید یک میز پیشخوان برای معرفی محصولات خود و برندینگ آنها نیاز دارید در زیر با انواع میز کانتر و نکاتی در چگونگی استفاده از این سازه نکات بیشتری را ذکر می کنیم .

انواع میز کانتر :

میز کانتر ریلی

میز کانتر مگنتی

میز کانتر تاجدار

میز کانترMDF

 

میز  کانتر ریلی  :

در این نوع از استند کانتر ها خط کش های به صورت ریلی درون سازه اصلی نصب می شود و بر روی آنها یک تخته از جنس MDF قرار میگیرد ، این سازه از استحکام خوبی برخوردار است.

میز کانتر مگنتی :

نوع مگنتی کانتر خط کش هایی را دارا است که به صورت آهن ربا یا همان مگنت به سازه اصلی نصب میشود بارزترین خصوصیت این نوع نصب راحت و آسان این نوع می باشد.

میز کانتر تاجدار :

از نام این نوع مشخص است که خصوصیت بارز آن محلی در بالای میز پیشخوان شما قرار دارد که در جذب مشتری می تواند مفید باشد.

میز کانتر MDF :

به طبع وقتی کانتری با جنس و متریال Mdf را در اختیار داشته باشید مطمئن هستید که چندین سال از آن استفاده خواهید کرد و بسیار مرقون به صرفه است.

طراحی میز کانتر نمایشگاهی :

دقت داشته باشید طراحی این استند نمایشگاهی با رول آپ استند ها کمی متفاوت است زیرا در کانتر قسمتی از طرح شما به پشت سازه رفته تا تمامی قسمت های سازه ای  از طرح پوشانده شود ، لذا دقت داشته باشید قبل از طراحی هر کدام از انواع کانتر با همکاران ما تماس بگیرید تا محدوده طراحی را برایتان تشریح کنند.